Search
  • HOLUBICE HILLS

Dva standardy domů

Naším cílem je nabídnout domy, ve kterých se Vám bude dobře bydlet. Víme, že koupit si dům, je rozhodnutím na několik let či desetiletí. Proto dokončení domu vždy na míru Vám. vyberete si barvy i interiérový design dle svého vkusu.


Nabízíme dva standardy START a EXKLUSIVE

Start je ekonomičtější řešení. Exteriér a kvalita stavby zůstane zachována. Dokonce zůstává i podlahové vytápění celého domu. V domě není půda, podlaha je plovoucí a koupelny jsou zařízeny o něco skromněji. Ovšem dům je na klíč připraven k nastěhování. Tato varianta je o téměř 300.000,- Kč levnější.
Naopak standard exklusive nabízí více luxusu a komfortu. Součástí jsou venkovní žaluzie, půda a vinylové podlahy. Krásné designové koupelny s podmínkovými bateriemi a proskleným sprchovým koutem. Dále hotové terasy a oplocení zahrad. Nedílnou součástí je i příprava na krb.

Podrobný popis najdete přímo v odkaze na standardy u každého domu v ceníku domů.
137 views0 comments

Recent Posts

See All

Počasí nám moc nepřeje a kvůli dešťům i druhé vlně koronavirové nákazy je komplikovaná situace se základy. Snažíme se vše aktivně řešit a využívat každého dne, kdy neprší k tomu, abychom ve stavbě mo

Již nějakou domu má projekt HOLUBICE HILLS právoplatné STAVEBNÍ POVOLENÍ. Z čehož máme samozřejmě radost. Bojovali jsme o něj několik let.

V každém domě bude rekuperace a dům bude splňovat energetický štítek 2020. Budou tedy postaveny dle nových podmínek pro stavbu RD. Nízkoenergetické domy, které mají minimalizovanou spotřebu energie, z